Розблокування і ремонт замків запалення

ЗЛАМАВСЯ КЛЮЧ У ЗАМКУ ЗАПАЛЕННЯ. ЗАКЛИНИЛО ЗАМОК ЗАПАЛЮВАННЯ. РЕМОНТ ЗАМКА ЗАПАЛЮВАННЯ АВТО НА ВИЇЗДІ КИЇВ.

Заклинив замок запалювання, не провертається ключ у замку чи зламався, а треба терміново продовжити шлях. Майстри нашої служби виконують ремонт замка на місці. Що позбавить Вас від зайвих витрат часу та грошей на перевезення автомобіля на тех. станцію. Оперативний та якісний ремонт замків запалювання будь-якої складності проводитися фахівцями замкової служби Unlock-pro. Цілодобово і без вихідних ми готові прийти на допомогу, витягнути ключ із замка запалювання, провернути личинку замка, пересипати секретність серцевини. Якщо Ви зіткнулися з проблемою поломки замка запалювання! Оформіть виклик майстра за вказаними на сайті телефонами і найближчим часом Вашу проблему буде вирішено.

РЕМОНТ ЗАМКА ЗАПАЛЕННЯ

Заклинив замок запалювання – це дуже поширена проблема у наш час! Причини поломки замку запалювання:

  1. Найчастіше це знос секретів замка. Через часте користування замком запалення відбувається тертя ключа про секрети замка в результаті замок починає підклинювати. У жодному разі не можна бризкати в скважину замка ніяких мастил ні WD-40 ні аналогічних спреїв! НІЧОГО! Тому що при зносі секрети замка можуть триматися на своєму місці за рахунок бруду, пилі, частинок металу, а після промивання мастилом сувальди ще більше вилазять із своїх місць і розблокування замка запалення стає складніше.
  2.  Зношений ключ замка запалювання. Найчастіше ключ зношується у парі із секретами замка.
  3. Несправність блокування рульового колеса. Це найскладніша поломка, для її вирішення потрібно знімати весь замок запалювання з кермової колонки, для цього часто потрібно знімати подушку безпеки та кермо. Після чого система блокування керма ремонтується або видаляється повністю залежить від ступеня поломки.

         Варіанти ремонту замку запалювання:

  1. Заміна секретів замку. Після чого замок працює без проблем, нічим не відрізняється як був до поломки.
  2. видалення секретів замка. Після видалення секретів, замок буде прокручуватися будь-яким ключем так як секретності немає взагалі. Можна залишити пару старих секретів якщо вони не сильно зношені тоді замок буде провертатися тільки рідним ключем але ймовірність повторної поломки висока.
  3. Щодо ремонту блокування керма це індивідуально моделі автомобіля. Наприклад дуже часта проблема поломки блокування керма у VAG групи, виявляється в тому, що ключ повертається на 10-15 градусів при цьому кермо розблокується, але далі ключ не крутиться. У цьому випадку ремонтується система блокування керма. Замок працюватиме без проблем.

 Як відбувається ремонт замка запалювання? Після оформлення заявки протягом 30-60 хв. Майстер прибуває до Вас на місце поломки. Діагностує замок запалювання та визначає поломку, пропонує варіанти ремонту замка, після схвалення клієнта та узгодження вартості приступає до роботи. 90% випадків ремонтується на виїзді біля автомобіля, всі необхідні інструменти та комплектуючі для ремонту замка запалювання у майстра є.